Kovai su neapykantos nusikaltimais ir neapykantos kalba – 5 šalių partnerystė

25 balandžio, 2017

Kartu su partneriais iš Slovakijos, Čekijos, Vengrijos bei Maltos vykdome projektą „Kovojant su neapykantos nusikaltimais ir neapykantos kalba“. Šiuo projektu bus siekiama patobulinti paramą neapykantos nusikaltimų ir neapykantos kalbos aukoms. Projekto tikslas – įgalinti nukentėjusius nuo neapykantos nusikaltimų bei atrasti būdus suteikti jiems tinkamiausią pagalbą. Dalindamiesi savo valstybių patirtimi bei mokydamiesi vieni iš kitų identifikuosime geriausius pranešimo apie neapykantos nusikaltimus mechanizmus.

Tyrimas apie neapykantos nusikaltimus ir neapykantos kalbą

Europos Sąjungos Teisingumo programos remiamu projektu bus išleistas tyrimas apie neapykantos nusikaltimus ir neapykantos kalbą Lietuvoje. Tokius pat tyrimus apie savo valstybių padėtį išleis ir partnerių organizacijos, o visa surinkta informacija suguls į lyginamąją penkių valstybių studiją apie neapykantos nusikaltimus ir neapykantos kalbą.

Projekto rezultatai – interneto tinklapyje

Partneriai taip pat rinksis į tarptautinį seminarą Bratislavoje, kuriame bus dalijamasi žiniomis bei gerąja pranešimo apie neapykantos nusikaltimų mechanizmus praktika. Kita numatyta projekto veikla – mokymų  apie profesionalią teisinę pagalbą neapykantos nusikaltimų aukoms organizavimas.

Informacija apie sėkmingiausias pranešimo praktikas bei teisinę pagalbą nusikaltimų aukoms bus patalpinta specialiai tam sukurtame  projekto tinklapyje (anglų kalba). Šiame tinklapyje bus dalinamasi ir visais kitais projekto rezultatais.

Projekto partnerių susitikimas Bratislavoje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Projektą iš dalies remia Europos Sąjungos Teisingumo programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *