hrmi-youtube
LT
Misija
Teisės pagalba siekiame socialinių pokyčių ir geresnės žmogaus teisių apsaugos. Tikime, jog galime gyventi visuomenėje, kurioje gerbiamas pamatinis žmonių orumas, laisvė nuo neteisėtų suvaržymų ir visų lygybė prieš įstatymą.

Apie ŽTSI

Žmogaus teisių stebėjimo institutas (ŽTSI) – nevyriausybinė, pelno nesiekianti viešosios advokacijos organizacija. Nuo įsikūrimo 2003 m. siekiame, kad nacionaliniai teisės aktai ir jų taikymo praktika atitiktų tarptautinius žmogaus teisių įsipareigojimus.

ŽTSI teisininkų, politikos ir socialinių mokslų ekspertų komanda atlieka tyrimus, teikia pasiūlymus teisės aktams ir programiniams dokumentams, dalyvauja darbo grupėse, rengia ataskaitas tarptautinėms žmogaus teisių priežiūros institucijoms, imasi bylų teismuose strateginiais žmogaus teisių klausimais, teikia ekspertines konsultacijas, vykdo projektus, organizuoja konvencinius ir nuotolinius mokymus teisėsaugos pareigūnams ir kitiems valstybės institucijų atstovams.

ŽTSI veiklos sritys

 

Norint atgaminti, publikuoti, platinti ar kitaip naudoti Žmogaus teisių stebėjimo instituto logotipą, prekės ženklą ir šiame tinklalapyje esančias darbuotojų ar renginių nuotraukas, būtina gauti išankstinį Žmogaus teisių stebėjimo instituto sutikimą. Šioje svetainėje skelbiamas naujienas, tyrimus ar kitas publikacijas leidžiama naudoti tik nekomerciniais ir asmeniniais tikslais, tinkamai nurodant Žmogaus teisių stebėjimo institutą kaip informacijos šaltinį.