Natalija Bitiukova

Tarybos pirmininkė

Natalija Bitiukova yra teisininkė, besispecializuojanti duomenų apsaugos srityje bei vadovaujanti duomenų apsaugos atitikties programoms tarptautinėse įmonėse, Europos Komisijos 2019 m. tyrimo apie skaitmeninę dezinformaciją bendraautorė. Viena jos ekspertinių sričių – duomenų apsaugos ir kitų pagrindinių teisių ir laisvių sankirta bei manipuliavimo internete ir piktnaudžiavimo duomenimis pasekmės demokratiniams procesams. Anksčiau Natalija dirbo Europos Duomenų apsaugos priežiūros pareigūno (EDPS) būstinėje, o prieš tai ėjo ŽTSI direktoriaus pavaduotojos teisės klausimais pareigas.

Dr. Milda Ališauskienė

Tarybos narė

Dr. Milda Ališauskienė yra sociologijos ir religijotyros profesorė. Jos mokslinių interesų sritys – religijos laisvė, religinės mažumos, religijos ir lytys, religijos ir valstybės santykiai. Šiuo metu vadovauja dviem nacionaliniams ir dviem tarptautiniams mokslinių tyrimų ir tinklaveikos projektams, eina Rytų ir Vidurio Europos religijų studijų asociacijos (ISORECEA) viceprezidentės bei Tarptautinės religijų istorijos asociacijos vykdomosios tarybos narės pareigas.

Paulius Gritėnas

Tarybos narys

Paulius Gritėnas yra filosofas, apžvalgininkas, Vilniaus Universiteto rektoriaus patarėjas. Nuo 2013 iki 2020 metų dirbo žiniasklaidoje, naujienų portaluose lrytas.lt, 15min.lt, rašė autorinius komentarus delfi.lt. Nuo 2021-ųjų LRT Klasikos radijo eteryje su kolega Viktoru Bachmetjevu kūrė filosofinių diskusijų ciklą „Tuo blogiau faktams. 2014 metais Lietuvos liberalaus jaunimo išrinktas Labiausiai laisvei nusipelniusiu žmogumi. 2021 metais Sugiharos fondo paskelbtas Tolerancijos žmogumi. Aktyviai domisi ir pasisako įvairiais žmogaus teisių klausimais viešojoje erdvėje.

Audronė Mažeikaitė

Tarybos narė

Audronė Mažeikaitė (MBA, EMSc in Communications Management) yra korporatyvinės komunikacijos ekspertė. Ji yra sukaupusi daugiau nei 16 metų patirtį vadovaujant įmonių komunikacijos funkcijoms telekomunikacijų ir energetikos sektoriuose, taip pat ji turi daugiau nei 8 metų patirtį konsultuojant įvairių industrijų klientus Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Šveicarijoje. Yra baigusi bendrą European Center for Electoral Support ir Institute for International Political Studies programą „Effective electoral assistance, OSCE/ODIHR kursus, turi rinkimų stebėtojo patirties.

Lyra Jakulevičienė

Tarybos narė

Lyra Jakulevičienė yra teisininkė, specializuojasi tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės, žmogaus teisių srityje, turi daugiau kaip 20 metų teisinio ir akademinio darbo patirties tarptautinėse ir Lietuvos organizacijose. Publikavusi daugiau kaip 40 mokslinių leidinių tarptautinės ir ES žmogaus teisių teisės srityje. Nuo 2015 m. iki dabar Teisės mokyklos dekanė Mykolo Romerio universitete. Aktyvi Europos teisinių akademinių ir profesinių tinklų narė, įmonių socialinės atsakomybės Lietuvoje pradininkė, nemokamos teisinės pagalbos mechanizmo sukūrimo, skaidrumo iniciatyvos „Baltoji banga“ viena iš steigėjų, kasmetinio teisės pranešimo „Lietuvos teisė: esminiai pokyčiai“ iniciatorė ir redaktorė.