ŽTSI direktorius D. Pūras išrinktajam Prezidentui linki tapti lyderiu ginant žmogaus teises ir laisves

12 liepos, 2019

Šiandien Lietuvai svarbi diena. Prisieks ir pradės eiti pareigas naujai išrinktas Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėda. Ta proga Bernardinai.lt domėjosi, ko išrinktajam Prezidentui palinkėtų Lietuvos piliečiai. Portalas pakalbino ir ŽTSI direktorių Dainių Pūrą.

„Linkiu Prezidentui tapti lyderiu ginant ir stiprinant kiekvieno žmogaus teises ir laisves, kad būtų kuo daugiau atvirumo, tolerancijos ir skaidrumo visuomenėje ir valstybėje.

Evgenios Levin nuotrauka

Tik per atviros pilietinės visuomenės plėtrą, pagarbą pamatinėms laisvėms ir teisėms galima išlaisvinti didžiulį žmogiškąjį ir socialinį kapitalą, slypintį Lietuvos visuomenėje, ir jį nukreipti kiekvieno ir visų gerovei kurti.

Tik tokiu būdu galima pasiekti proveržį lemiamose ir kol kas stagnuojančiose švietimo, sveikatos apsaugos ir socialinės apsaugos srityse.

Tikiuosi kad Prezidentas nesistengs patikti ir įtikti visiems, kad jis kaip modernus lyderis užims aiškią poziciją dėl Lietuvos kaip Europos valstybės geopolitinės krypties  ir dėl pamatinių Europos vertybių įtvirtinimo.”

Daugiau skaitykite www.bernardinai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *