Intymaus partnerio smurtas ir socialinės normos Lietuvoje – inovatyvių sprendimų paieška ir dirbtuvės

8 lapkričio, 2021

Intymaus partnerio smurtas išlieka plačiai paplitusia visuomenės sveikatos ir žmogaus teisių problema visame pasaulyje. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, bent 1 iš 3 moterų savo gyvenime patiria intymaus partnerio smurtą. „BehaviouralHack 2021“ renginys sutelks dėmesį į intymaus partnerio smurto problemą Lietuvoje, kur smurtas artimoje aplinkoje yra antroje vietoje pagal dažniausiai šalyje įvykdomų nusikaltimų skaičių.

„BehaviouralHack 2021: #ItsNotOK“ – nemokamas interaktyvus renginys, subursiantis tarptautinę bendruomenę, vietos gyventojus, akademinius ekspertus bei politines institucijas aptarti iššūkius, susijusius su intymaus partnerio smurtavimo apraiškomis Lietuvoje, ir tirsiantis būdus, kaip elgesio mokslai gali prisidėti prie tvarių sprendimų transformuojant vyraujančias socialines normas, susijusias su šia tema.

Renginys vyks anglų kalba, nuotoliniu būdu.

Renginys nemokamas ir atviras visiems užsiregistravusiems. Registruotis galima paspaudus nuorodą: https://bit.ly/notokBH

Renginio laikas: 18-21 val. (Vilniaus laiku) | 16-19 val. (JK laiku) | 11-14 val. (JAV Rytinė laiko zona)

Renginys organizuojamas kaip dalis #ItsNotOK iniciatyvos – veiksmo-tyrimo projekto, koordinuojamo savanorių ekspertų tinklo iš aukščiausio lygio Lietuvos ir tarptautinių akademijos institucijų ir NVO.

Daugiau informacijos ir programa: https://www.behavioural-lab.com/bh2021-notok