Tarptautinis interaktyvus renginys „Aktyvus jaunimas prieš neapykantos kalbą”

25 spalio, 2021

Tarptautinis interaktyvus renginys „Aktyvus jaunimas prieš neapykantos kalbą”

Lapkričio 5-6 ir 10-11 dienomis

 

Žmogaus teisių stebėjimo institutas, bendradarbiaudamas su partneriais penkiose Europos Sąjungos valstybėse, kviečia aktyvų jaunimą (16-30 metų) dalyvauti interaktyviame tarptautiniame renginyje, kuris vyks  lapkričio 5-6 ir 10-11 dienomis, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje.

Kviečiame jaunus žmones išreikšti savo poziciją ir kartu paieškoti būdų, kaip reaguoti į neapykantos kalbos reiškinį. Seminare dalyviai sužinos, kas yra neapykantos kalba ir kokį poveikį ji daro visuomenei ir atskiriems asmenims. Interaktyviame renginyje dalinsimės idėjomis, patirtimis ir žiniomis, ir kursime strategiją, kaip elgtis susidūrus su neapykantos kalba ir kokie būdai yra geriausi siekiant pažaboti šią problemą.

Daugiau informacijos apie renginius:

Lapkričio 5-6 dienomis: https://hrmi.lt/ztsi-kviecia-prisijungti-prie-tarptautinio-interaktyvus-renginio-aktyvus-jaunimas-pries-neapykantos-kalba/ 

Lapkričio 10-11 dienomis: https://hrmi.lt/kvieciame-dalyvauti-tarptautiniame-interaktyviame-renginyje-aktyvus-jaunimas-pries-neapykantos-kalba/

 

Išsamiau:

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis: goda.jureviciute@hrmi.lt

 

Renginys yra tarptautinio projekto „Aktyvūs Europos piliečiai prieš neapykantos kalbą“ dalis. Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos programa „Europa piliečiams“.

 

                                   

Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos programa „Europa piliečiams“