hrmi-youtube
LT

ŽTSI kviečia jaunimą Lietuvos regionuose į diskusijas apie lyčių stereotipus ir smurto artimoje aplinkoje prevenciją

2022 / 05 / 11

Gegužės mėnesį startuoja Žmogaus teisių stebėjimo instituto kartu su Kauno moterų linija organizuojamos diskusijos jaunimui apie lyčių stereotipus ir smurto artimoje aplinkoje prevenciją. Diskusijos vyks 10 Lietuvos savivaldybių – Ukmergės, Kėdainių, Jonavos, Alytaus, Raseinių, Tauragės, Šakių, Molėtų, Kauno m. ir Kauno raj. savivaldybėse.

Diskusijų metu dalyvės/iai pagilins žinias apie skirtingas smurto artimoje aplinkoje formas ir kaip jas atpažinti, diskutuos apie lygias galimybes, lyčių vaidmenis ir smurto artimoje aplinkoje prevenciją, kartu ieškos sprendimų, kaip vieniems kitus skatinti prabilti šiomis temomis, siekti lygių galimybių bei realių pokyčių visuomenėje.

Renginių metu vyks ir pirmojo Lietuvoje smurto prevencijos komikso „Birutė Bebaimė“ pristatymas bei diskusija su viena iš komikso autorių, o renginio dalyviai/ės gaus asmeninę „Birutės Bebaimės“ komikso knygelę dovanų.

Daugiau informacijos apie renginius (pildoma):

Ukmergėje – 2022 m. gegužės 20 d., 15-18 val., Ukmergės „Spiečius“, Kęstučio a. 2-2 / Vienuolyno g. 14-2.

Renginio programa ir kvietimas .

Kėdainiuose 2022 m. gegužės 27 d., 15-18 val., Kėdainių M. Daukšos viešoji biblioteka, vaikų ir jaunimo skyrius, Didžiosios Rinkos a. 4.

Renginio programa ir kvietimas.

Iškilus klausimams apie renginius, susisiekite el. pašto adresu andre.jurgaite@hrmi.lt .

Diskusijos organizuojamos vykdant projektą „Tvari parama žmogaus teisėms per advokaciją ir švietimą“.

 

Projektą „Tvari parama žmogaus teisėms per advokaciją ir švietimą“ remia Aktyvių piliečių fondas, finansuojamas Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų. Projektą įgyvendina Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su asociacija „Kauno moterų linija“.