hrmi-youtube
LT
Prisijunk

Nori pagilinti savo žinias žmogaus teisių srityje, o praktika yra Tavo studijų dalis? Atlik PRAKTIKĄ ŽTSI!
Per metus organizuojame keletą praktikantų atrankų – apie jas mes informuojame savo Facebook puslapyje. Visus norinčius dalyvauti atrankoje, prašome savo gyvenimo aprašymą bei užpildytą praktikos anketą siųsti elektroniniu paštu hrmi@hrmi.lt.

Jei esi neabejingas žmogaus teisėms ir pasiryžęs dalį savo laiko skirti žmogaus teisių padėties Lietuvoje gerinimui – ateik SAVANORIAUTI!
Savanorystės programa ŽTSI veikia nuolat, tad kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymus kartu su savanorystės anketa el. paštu hrmi@hrmi.lt.


Mes siūlome galimybę

   •  Kartu kurti laisvą ir atvirą demokratinę visuomenę, kurioje pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama kasdienybės dalis
   •  Prisidėti prie ŽTSI komandos veiklų rengiant projektines paraiškas, planuojant įvairias ŽTSI veiklas, organizuojant renginius, atliekant žiniasklaidos monitoringą    (stebėseną), tyrimus ir kitus svarbius darbus
   •  Iš arčiau pamatyti nevyriausybinio sektoriaus Lietuvoje veiklą

Reikalavimai

   •  Analitiniai gebėjimai
   •  Puikios anglų kalbos žinios, rusų/prancūzų kalbų mokėjimas būtų privalumas
   •  Gebėjimas dirbti savarankiškai atliekant įvairias užduotis
   •  Motyvacija, iniciatyvumas, atsakingumas
   •  Prioritetas skiriamas bet kurio kurso teisės, politikos mokslų studentams, tačiau esame atviri ir ypatingai vertiname naujas iniciatyvas, pasiūlymus bei kūrybiškas idėjas

 


Apie mus kalba

Darbas korporacijoje, kur žmogaus teisės tarsi pamirštamos, paskatino mano susidomėjimą žmogaus teisėmis. Vėliau nusprendusi vėl studijuoti, pasirinkau ne vieną discipliną, susijusią su žmogaus teisėmis. Visa tai atvedė iki galimybės atlikti savanorišką praktiką ŽTSI.

Savanoriška praktika ŽTSI buvo labai įdomi ir vertinga patirtis, kuri suteikė galimybę įsigilinti ne tik į instituto veiklą iš vidaus prisidedant prie prasmingų ir naudingų iniciatyvų žmogaus teisių klausimais atliekant įvairiausias užduotis, bet ir daug sužinoti, kaip veikia žmogaus teisių apsauga Lietuvoje apskritai. ŽTSI darbuotojų ryžtas prisidėti prie geresnės pilietinės visuomenės kūrimo ir įdėtas nuoširdus darbas žavi ir motyvuoja.

 Aušra Gedminaitė (Vilniaus universitetas, Central European University)