hrmi-youtube
LT

Prasideda e-mokymai „Naujausi Europos teisės standartai baudžiamajame procese“

2017 / 08 / 28 Žymos:

Šiandien Žmogaus teisių stebėjimo institutas atidaro naują www.be-ribu.lt e-mokymų kursą „Naujausi Europos teisės standartai baudžiamajame procese“.

Kurso metu bus aptarta naujausia Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) praktika ir Europos Sąjungos standartai, susiję su teise turėti gynėją, teise į nemokamą teisinę pagalbą bei teisės į gynybą pažeidimų vertinimu.

Kurso dėstytojai – žinomi teisės mokslininkai ir praktikai

Mykolo Romerio Universiteto prof. dr. Jolanta Zajančkauskienė ir advokatas Rolandas Tilindis aptars įvairius teisės turėti gynėją aspektus, mokslininkė dr. Agnė Limantė pristatys teisės į nemokamą teisinę pagalbą aktualijas. Advokatas prof.dr. Raimundas Jurka ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas prof.dr. Aurelijus Gutauskas supažindins su teisės į gynybą efektyvumo užtikrinimo garantijomis ir jų pažeidimų teisiniu vertinimu.

Kurso lektoriai taip pat pasidalins savo įžvalgomis apie Lietuvos baudžiamojo proceso nuostatų atitikimą Europos teisės standartams ir nurodys konkrečius probleminius aspektus.

Prie kurso junkitės nemokamai jau šiandien

Be-ribu.lt platformoje prie kurso galite prisijungti jau šiandien. Peržiūrėkite 7 vaizdo pamokas, susipažinkite su papildomais skaitiniais, atlikite testus ir gaukite kurso baigimo sertifikatus.

Šis nemokamas kursas bus ypač naudingas advokatams, advokatų padėjėjams, policijos pareigūnams, prokurorams ir kitiems specialistams, kurių veikla yra susijusi su baudžiamuoju procesu.

 

Šis kursas yra dalis projekto „Stokholmo programa: teisės į advokatą ir teisės į nemokamą teisinę pagalbą užtikrinimas“, kuris yra iš dalies finansuojamas Europos Komisijos Teisingumo programos.